HAT905CSDC12
RoHS
制造商零件编号:
HAT905CSDC12
商品编码:
HAT905CSDC12
制造商/品牌:
Hasco Relays
零件描述:
RELAY SPDT 50A 12V
产品类别 :
Power Relays, Over 2 Amps
Active
-20°C ~ 85°C
Through Hole
PC Pin
Silver Alloy
SPDT (1 Form C)
Non Latching
100 mA
12VDC
50 A
277VAC - Max
9 VDC
1.2 VDC