HAT902CSDC12
RoHS
制造商零件编号:
HAT902CSDC12
商品编码:
HAT902CSDC12
制造商/品牌:
Hasco Relays
零件描述:
RELAY SPDT 30A 12V
产品类别 :
Power Relays, Over 2 Amps
Active
-40°C ~ 85°C
Through Hole
PC Pin, Quick Connect - 0.250" (6.3mm)
Silver Alloy
SPDT (1 Form C)
Non Latching
77.4 mA
12VDC
30 A
277VAC - Max
9 VDC
1.2 VDC