SPR1C12DC12K
RoHS
制造商零件编号:
SPR1C12DC12K
商品编码:
SPR1C12DC12K
制造商/品牌:
Hasco Relays
零件描述:
RELAY SPDT 12A 12V
产品类别 :
Power Relays, Over 2 Amps
Active
-40°C ~ 70°C
Through Hole
PC Pin
Silver Alloy
SPDT (1 Form C)
Non Latching
33.3 mA
12VDC
12 A
277VAC - Max
8.4 VDC
1.2 VDC