CAR1C40DC24-S
RoHS
制造商零件编号:
CAR1C40DC24-S
商品编码:
CAR1C40DC24-S
制造商/品牌:
Hasco Relays
零件描述:
CAR40 SERIES, SPDT, 40A, DC24V C
产品类别 :
Automotive Relays
Active
-40°C ~ 85°C
Socketable
Plug In, Quick Connect - 0.250" (6.3mm)
SPDT (1 Form C)
Non Latching
75 mA
24VDC
40 A
14VDC - Max
16.8 VDC
2.4 VDC