LED20W-18-C1100-D
RoHS
制造商零件编号:
LED20W-18-C1100-D
商品编码:
LED20W-18-C1100-D
制造商/品牌:
Thomas Research Products
零件描述:
LED DRIVER CC AC/DC 6-18V 1.1A
产品类别 :
LED Drivers
Active
OCP, OVP, SCP
IP66, NEMA 4
3.74" L x 1.61" W x 0.98" H (95.0mm x 41.0mm x 25.0mm)
Constant Current
CE, cURus
305VAC
Wire Leads
20 W
6 ~ 18V
1
AC DC Converter
1.1A
Analog
90VAC
80%