LED12W-48-C0250
RoHS
制造商零件编号:
LED12W-48-C0250
商品编码:
LED12W-48-C0250
零件描述:
LED DRIVER CC AC/DC 24-48V 250MA
Active
-30°C ~ 60°C
OCP, OVP, SCP
IP66
3.35" L x 1.42" W x 0.91" H (85.0mm x 36.0mm x 23.0mm)
Constant Current
CE, cURus, FCC
305VAC
Wire Leads
12 W
24 ~ 48V
1
AC DC Converter
250mA
90VAC
82%