PLED96W-030-C3150-D
RoHS
制造商零件编号:
PLED96W-030-C3150-D
商品编码:
PLED96W-030-C3150-D
制造商/品牌:
Thomas Research Products
零件描述:
LED DRIVER CC AC/DC 10-30V 3.15A
产品类别 :
LED Drivers
Active
-30°C ~ 65°C
OCP, OVP, SCP
IP66, NEMA 6
5.98" L x 2.31" W x 1.46" H (152.0mm x 58.8mm x 37.0mm)
Constant Current
CE, cULus
305VAC
Wire Leads
96 W
10 ~ 30V
1
AC DC Converter
3.15A
Analog
90VAC
89%