LED40W-024
RoHS
制造商零件编号:
LED40W-024
商品编码:
LED40W-024
制造商/品牌:
Thomas Research Products
零件描述:
LED DRIVER CV AC/DC 24V 1.67A
产品类别 :
LED Drivers
Active
-30°C ~ 60°C
OCP, OVP, SCP
IP66, NEMA 4
3.74" L x 2.76" W x 1.26" H (95.0mm x 70.0mm x 32.0mm)
Constant Voltage
CE, cURus
305VAC
Wire Leads
40 W
24V
1
AC DC Converter
1.67A
90VAC
86%