LED40W-030-C1300-D
RoHS
制造商零件编号:
LED40W-030-C1300-D
商品编码:
LED40W-030-C1300-D
零件描述:
LED DRIVER CC AC/DC 10-30V 1.3A
IP66, NEMA 4
3.74" L x 2.76" W x 1.26" H (95.0mm x 70.0mm x 32.0mm)
Constant Current
CE, cURus
305VAC
Wire Leads
40 W
10 ~ 30V
1
AC DC Converter
1.3A
Analog
90VAC
86%