LED25W-28-C0850-D
RoHS
制造商零件编号:
LED25W-28-C0850-D
商品编码:
LED25W-28-C0850-D
零件描述:
LED DRIVER CC AC/DC 10-28V 850MA
IP66
3.15" L x 3.07" W x 0.99" H (80.0mm x 78.0mm x 25.2mm)
Constant Current
CE, cULus
305VAC
Wire Leads
25 W
10 ~ 28V
1
AC DC Converter
850mA
Analog
90VAC
83%