LED12W-12
RoHS
制造商零件编号:
LED12W-12
商品编码:
LED12W-12
制造商/品牌:
Thomas Research Products
零件描述:
LED DRIVER CV AC/DC 12V 1A
产品类别 :
LED Drivers
Active
-30°C ~ 60°C
OCP, OVP, SCP
IP66
3.35" L x 1.42" W x 0.91" H (85.0mm x 36.0mm x 23.0mm)
Constant Voltage
CE, cULus
305VAC
Wire Leads
12 W
12V
1
AC DC Converter
1A
90VAC
78%