LED20W-36-C0550-D
RoHS
制造商零件编号:
LED20W-36-C0550-D
商品编码:
LED20W-36-C0550-D
零件描述:
LED DRIVER CC AC/DC 18-36V 550MA
IP66, NEMA 4
3.74" L x 1.61" W x 0.98" H (95.0mm x 41.0mm x 25.0mm)
Constant Current
CE, cURus
305VAC
Wire Leads
20 W
18 ~ 36V
1
AC DC Converter
550mA
Analog
90VAC
82%