LED20W-40-C0500-D
RoHS
制造商零件编号:
LED20W-40-C0500-D
商品编码:
LED20W-40-C0500-D
零件描述:
LED DRIVER CC AC/DC 14-40V 500MA
IP66, NEMA 4
3.74" L x 1.61" W x 0.98" H (95.0mm x 41.0mm x 25.0mm)
Constant Current
CE, cURus
305VAC
Wire Leads
20 W
14 ~ 40V
1
AC DC Converter
500mA
Analog
90VAC
82%