LED12W-16-C0700
RoHS
制造商零件编号:
LED12W-16-C0700
商品编码:
LED12W-16-C0700
零件描述:
LED DRIVER CC AC/DC 8-16V 700MA
Active
-30°C ~ 60°C
OCP, OVP, SCP
IP66
3.35" L x 1.61" W x 0.91" H (85.0mm x 41.0mm x 23.0mm)
Constant Current
CE, cURus, FCC
305VAC
Wire Leads
12 W
8 ~ 16V
1
AC DC Converter
700mA
90VAC
84%