PLED75W-214-C0350-D
RoHS
制造商零件编号:
PLED75W-214-C0350-D
商品编码:
PLED75W-214-C0350-D
制造商/品牌:
Thomas Research Products
零件描述:
LED DRIVR CC AC/DC 72-214V 350MA
产品类别 :
LED Drivers
Active
-30°C ~ 65°C
OCP, OVP, SCP
IP66, NEMA 6
5.00" L x 2.32" W x 1.47" H (140.2mm x 58.9mm x 37.3mm)
Constant Current
CE, cULus
305VAC
Wire Leads
75 W
72 ~ 214V
1
AC DC Converter
350mA
Analog
90VAC
92%