LED50W-042-C1190-D
RoHS
制造商零件编号:
LED50W-042-C1190-D
商品编码:
LED50W-042-C1190-D
零件描述:
LED DRIVER CC AC/DC 14-42V 1.19A
Active
-30°C ~ 60°C
OCP, OVP, SCP
IP66
7.64" L x 1.69" W x 0.98" H (194.0mm x 43.0mm x 25.0mm)
Constant Current
CE, cULus
305VAC
Wire Leads
50 W
14 ~ 42V
1
AC DC Converter
1.19A
Analog
90VAC
87%