LED50W-036-C1400-D
RoHS
制造商零件编号:
LED50W-036-C1400-D
商品编码:
LED50W-036-C1400-D
零件描述:
LED DRIVER CC AC/DC 12-36V 1.4A
Active
-30°C ~ 65°C
OCP, OVP, SCP
IP66
7.64" L x 1.69" W x 0.98" H (194.0mm x 43.0mm x 25.0mm)
Constant Current
CE, cULus
305VAC
Wire Leads
50 W
12 ~ 36V
1
AC DC Converter
1.4A
Analog
90VAC
87%