LED40W-024-C1400-D
RoHS
制造商零件编号:
LED40W-024-C1400-D
商品编码:
LED40W-024-C1400-D
零件描述:
LED DRIVER CC AC/DC 8-24V 1.4A
Active
-30°C ~ 60°C
OCP, OVP, SCP
IP66, NEMA 4
3.74" L x 2.76" W x 1.26" H (95.0mm x 70.0mm x 32.0mm)
Constant Current
CE, cURus
305VAC
Wire Leads
40 W
8 ~ 24V
1
AC DC Converter
1.4A
Analog
90VAC
86%