LED30W-42-C0700-D
RoHS
制造商零件编号:
LED30W-42-C0700-D
商品编码:
LED30W-42-C0700-D
制造商/品牌:
Thomas Research Products
零件描述:
LED DRIVER CC AC/DC 14-42V 700MA
产品类别 :
LED Drivers
Active
-30°C ~ 60°C
OCP, OVP, SCP
IP66
4.92" L x 1.69" W x 0.98" H (125.0mm x 43.0mm x 25.0mm)
Constant Current
CE, cURus, FCC
305VAC
Wire Leads
30 W
14 ~ 42V
1
AC DC Converter
700mA
Analog
90VAC
87%