LED40W-054-C0700
RoHS
制造商零件编号:
LED40W-054-C0700
商品编码:
LED40W-054-C0700
零件描述:
LED DRIVER CC AC/DC 18-54V 700MA
Active
-30°C ~ 60°C
OCP, OVP, SCP
IP66, NEMA 4
3.74" L x 2.76" W x 1.26" H (95.0mm x 70.0mm x 32.0mm)
Constant Current
CE, cURus
305VAC
Wire Leads
40 W
18 ~ 54V
1
AC DC Converter
700mA
90VAC
86%