LED20W-24-C0700
RoHS
制造商零件编号:
LED20W-24-C0700
商品编码:
LED20W-24-C0700
零件描述:
LED DRIVER CC AC/DC 12-24V 700MA
Active
-30°C ~ 60°C
OCP, OVP, SCP
IP66
3.74" L x 1.61" W x 0.98" H (95.0mm x 41.0mm x 25.0mm)
Constant Current
CE, cULus
305VAC
Wire Leads
20 W
12 ~ 24V
1
AC DC Converter
700mA
90VAC
87%