LED25W-72-C0350-D
RoHS
制造商零件编号:
LED25W-72-C0350-D
商品编码:
LED25W-72-C0350-D
零件描述:
LED DRIVER CC AC/DC 24-72V 350MA
IP66
3.15" L x 3.07" W x 0.99" H (80.0mm x 78.0mm x 25.2mm)
Constant Current
CE, cULus
277VAC
Wire Leads
25 W
24 ~ 72V
1
AC DC Converter
350mA
Analog
100VAC
86%