LED25W-40-C0500-D
RoHS
制造商零件编号:
LED25W-40-C0500-D
商品编码:
LED25W-40-C0500-D
零件描述:
LED DRIVER CC AC/DC 13-40V 500MA
OCP, OVP, SCP
IP66, NEMA 4
3.15" L x 3.07" W x 0.99" H (80.0mm x 78.0mm x 25.2mm)
Constant Current
CE, cULus
277VAC
Wire Leads
25 W
13 ~ 40V
1
AC DC Converter
500mA
Analog
100VAC
84%