LED20W-48-C0350-D
RoHS
制造商零件编号:
LED20W-48-C0350-D
商品编码:
LED20W-48-C0350-D
零件描述:
LED DRIVER CC AC/DC 16-48V 350MA
IP66, NEMA 4
3.74" L x 1.61" W x 0.98" H (95.0mm x 41.0mm x 25.0mm)
Constant Current
CE, cURus
305VAC
Wire Leads
20 W
24 ~ 48V
1
AC DC Converter
350mA
Analog
90VAC
83%