LED25W-36-C0700
RoHS
制造商零件编号:
LED25W-36-C0700
商品编码:
LED25W-36-C0700
零件描述:
LED DRIVER CC AC/DC 12-36V 700MA
IP66
3.15" L x 3.07" W x 0.99" H (80.0mm x 78.0mm x 25.2mm)
Constant Current
CE, cULus
305VAC
Wire Leads
25 W
12 ~ 36V
1
AC DC Converter
700mA
90VAC
84%