DFED20-24D05W
RoHS
制造商零件编号:
DFED20-24D05W
商品编码:
DFED20-24D05W
零件描述:
ISOLATED / 20W/ VOUT:5
Active
-40°C ~ 99°C (With Derating)
Adjustable Output, Remote On/Off
ITE (Commercial)
4.90" L x 2.27" W x 0.94" H (124.5mm x 57.7mm x 23.9mm)
DC
CB, CE
20W
2
1.6 kV
2A, 2A
5V
-5V
87%
9.5V
36V