BA/VC350A-EZ-ADJ
RoHS
制造商零件编号:
BA/VC350A-EZ-ADJ
商品编码:
BA/VC350A-EZ-ADJ
制造商/品牌:
BAPI
零件描述:
VOLTAGE CONV 24VAC-ADJ
产品类别 :
Industrial, DIN Rail Power Supplies
Active
-40°C ~ 65°C
Adjustable Output
ITE (Commercial)
1.38" L x 1.93" W x 2.75" H (35.1mm x 49.0mm x 69.9mm)
AC or DC
1
350mA
5 ~ 24V
24 ~ 28 VAC
31V
35V