KHEA90F-12
RoHS
制造商零件编号:
KHEA90F-12
商品编码:
KHEA90F-12
制造商/品牌:
Cosel USA, Inc.
零件描述:
AC/DC CONVERTER 12V 90W
产品类别 :
Industrial, DIN Rail Power Supplies
Active
-20°C ~ 70°C (With Derating)
Adjustable Output, Universal Input
ITE (Commercial)
3.72" L x 1.97" W x 3.54" H (94.5mm x 50.0mm x 90.0mm)
AC
CE, cURus, TUV
90W
1
3 kV
6.8A
12V
88%
85 ~ 264 VAC