LDC480-72P
RoHS
制造商零件编号:
LDC480-72P
商品编码:
LDC480-72P
制造商/品牌:
Bel Power Solutions
零件描述:
AC/DC CONVERTER 72V 480W ORING
产品类别 :
Industrial, DIN Rail Power Supplies
Active
-40°C ~ 70°C (With Derating)
Adjustable Output, IP20, Load Sharing, PFC, Universal Input
ITE (Commercial)
4.61" L x 2.20" W x 5.51" H (117.0mm x 56.0mm x 140.0mm)
AC
480W
1
4.2 kV
6.7A
72V
94%
90 ~ 264 VAC