LDN481-24
RoHS
制造商零件编号:
LDN481-24
商品编码:
LDN481-24
制造商/品牌:
Bel Power Solutions
零件描述:
AC/DC CONVERTER 24V 480W
产品类别 :
Industrial, DIN Rail Power Supplies
Obsolete
-40°C ~ 70°C
Adjustable Output, IP20
ITE (Commercial)
5.41" L x 3.15" W x 5.00" H (137.5mm x 80.0mm x 127.0mm)
AC
480W
1
4.2 kV
20A
24V
91%
90 ~ 132 VAC, 187 ~ 264 VAC