FP-PS24-024E
RoHS
制造商零件编号:
FP-PS24-024E
商品编码:
FP-PS24-024E
制造商/品牌:
Panasonic - ATG
零件描述:
AC/DC CONVERTER 24V 24W
产品类别 :
Industrial, DIN Rail Power Supplies
Active
-10°C ~ 70°C
ITE (Commercial)
4.15" L x 1.18" W x 2.95" H (105.5mm x 30.0mm x 75.0mm)
AC
CSA
24W
1
1A
24V
88%
85 ~ 264 VAC