ML100.100
RoHS
制造商零件编号:
ML100.100
商品编码:
ML100.100
制造商/品牌:
PULS, LP
零件描述:
AC/DC CONVERTER 24V 100W
产品类别 :
Industrial, DIN Rail Power Supplies
Active
0°C ~ 70°C (With Derating)
Adjustable Output, Load Sharing
ITE (Commercial)
4.06" L x 2.87" W x 2.95" H (103.0mm x 73.0mm x 75.0mm)
AC
ABS, CSA, DNV GL, EAC, IEC, UL
100W
1
4.2A
24V
90%
Class I Div 2; 508; 60950-1; 61010-2-201
85 ~ 132 VAC, 184 ~ 264 VAC