DA18-150MP-M2.1
RoHS
制造商零件编号:
DA18-150MP-M2.1
商品编码:
DA18-150MP-M2.1
零件描述:
AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 15V 23W
Obsolete
0°C ~ 40°C
ITE (Commercial), Medical
2.36" L x 1.10" W x 2.06" H (60.0mm x 28.0mm x 52.2mm)
59" (1.50m)
90 ~ 264 VAC
Multi-Blade (Sold Separately)
CB, CE
Wall Mount (Class II)
23 W
International
Positive Center
15V
1.5A
Multi-Blade
Barrel Plug, 2.5mm I.D. x 5.5mm O.D. x 9.5mm