DA18-120AU-M
RoHS
制造商零件编号:
DA18-120AU-M
商品编码:
DA18-120AU-M
制造商/品牌:
Artesyn Embedded Power
零件描述:
AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 12V 18W
产品类别 :
AC DC Desktop, Wall Adapters
Obsolete
0°C ~ 40°C
ITE (Commercial), Medical
2.36" L x 1.10" W x 2.14" H (60.0mm x 28.0mm x 54.3mm)
59" (1.50m)
90 ~ 264 VAC
Fixed Blade
CB, CE
Wall Mount (Class II)
18 W
Australia
Positive Center
12V
1.5A
AS 3112
Barrel Plug, 2.5mm I.D. x 5.5mm O.D. x 9.5mm