DA4-230US
RoHS
制造商零件编号:
DA4-230US
商品编码:
DA4-230US
制造商/品牌:
Artesyn Embedded Power
零件描述:
AC/DC WALL MNT ADAPTER 23V 6.9W
产品类别 :
AC DC Desktop, Wall Adapters
Obsolete
0°C ~ 40°C
ITE (Commercial)
2.36" L x 1.10" W x 1.99" H (60.0mm x 28.0mm x 50.6mm)
78.74" (2.0m)
90 ~ 132 VAC
Fixed Blade
CB, CE
Wall Mount (Class II)
6.9 W
North America
Positive Center
23V
300mA
NEMA 1-15P
Barrel Plug, 2.5mm I.D. x 5.5mm O.D. x 9.5mm