DA4-180US
RoHS
制造商零件编号:
DA4-180US
商品编码:
DA4-180US
制造商/品牌:
Artesyn Embedded Power
零件描述:
AC/DC WALL MNT ADAPTER 18V 5.4W
产品类别 :
AC DC Desktop, Wall Adapters
Obsolete
0°C ~ 40°C
ITE (Commercial)
2.36" L x 1.02" W x 1.80" H (60.0mm x 26.0mm x 45.8mm)
78.74" (2.0m)
90 ~ 132 VAC
Fixed Blade
CB, CE
Wall Mount (Class II)
5.4 W
North America
Positive Center
18V
300mA
NEMA 1-15P
Barrel Plug, 2.5mm I.D. x 5.5mm O.D. x 9.5mm