DA4-165US
RoHS
制造商零件编号:
DA4-165US
商品编码:
DA4-165US
零件描述:
AC/DC WALL MNT ADAPT 16.5V 5.4W
Obsolete
0°C ~ 40°C
ITE (Commercial)
2.36" L x 1.02" W x 1.80" H (60.0mm x 26.0mm x 45.8mm)
78.74" (2.0m)
90 ~ 132 VAC
Wall Mount (Class II)
5.4 W
North America
Positive Center
16.5V
300mA
NEMA 1-15P
Barrel Plug, 2.5mm I.D. x 5.5mm O.D. x 9.5mm