DA16-120EU
RoHS
制造商零件编号:
DA16-120EU
商品编码:
DA16-120EU
制造商/品牌:
Artesyn Embedded Power
零件描述:
AC/DC WALL MNT ADAPTER 12.2V 16W
产品类别 :
AC DC Desktop, Wall Adapters
Obsolete
0°C ~ 40°C
ITE (Commercial)
3.03" L x 2.08" W x 1.88" H (77.0mm x 53.0mm x 47.8mm)
78.74" (2.0m)
90 ~ 264 VAC
Fixed Blade
CB, CE
Wall Mount (Class II)
16 W
Europe
Positive Center
12.2V
1.33A
CEE 7/16
Barrel Plug, 2.1mm I.D. x 5.5mm O.D. x 10.5mm
75%