DA12-120UK-M
RoHS
制造商零件编号:
DA12-120UK-M
商品编码:
DA12-120UK-M
零件描述:
AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 12V 12W
Obsolete
0°C ~ 40°C
ITE (Commercial), Medical
2.36" L x 1.98" W x 1.90" H (60.0mm x 50.2mm x 48.3mm)
59" (1.50m)
90 ~ 264 VAC
Fixed Blade
CB, CE
Wall Mount (Class II)
12 W
United Kingdom
Positive Center
12V
1A
BS 1363
Barrel Plug, 2.5mm I.D. x 5.5mm O.D. x 9.5mm