AD10048P3L-001
RoHS
制造商零件编号:
AD10048P3L-001
商品编码:
AD10048P3L-001
制造商/品牌:
Artesyn Embedded Power
零件描述:
AC/DC DESKTOP ADAPTER 48V 100W
产品类别 :
AC DC Desktop, Wall Adapters
Obsolete
0°C ~ 45°C
ITE (Commercial)
6.14" L x 2.56" W x 1.47" H (156.0mm x 65.0mm x 37.2mm)
59" (1.50m)
90 ~ 264 VAC
Cord (Sold Separately)
CB
Desktop (Class I)
100 W
International
Positive Center
48V
2.08A
IEC 320-C6
Barrel Plug, 2.5mm I.D. x 5.5mm O.D. x 9.5mm