DA16-120US
RoHS
制造商零件编号:
DA16-120US
商品编码:
DA16-120US
零件描述:
AC/DC WALL MNT ADAPTER 12.2V 16W
Obsolete
0°C ~ 40°C
ITE (Commercial)
3.03" L x 2.08" W x 1.45" H (77.0mm x 53.0mm x 36.8mm)
78.74" (2.0m)
90 ~ 264 VAC
Wall Mount (Class II)
16 W
North America
Positive Center
12.2V
1.33A
NEMA 1-15P
Barrel Plug, 2.1mm I.D. x 5.5mm O.D. x 10.5mm
75%