SSL40C-7615
RoHS
制造商零件编号:
SSL40C-7615
商品编码:
SSL40C-7615
制造商/品牌:
Artesyn Embedded Power
零件描述:
AC/DC DESKTOP ADAPTER 15V 40W
产品类别 :
AC DC Desktop, Wall Adapters
Obsolete
0°C ~ 40°C
ITE (Commercial)
4.65" L x 2.40" W x 1.08" H (118.0mm x 61.0mm x 27.5mm)
36" (0.91m)
90 ~ 264 VAC
Cord (Sold Separately)
CE, CSA, cUL, VDEgs
Desktop (Class II)
40 W
International
Positive Center
15V
2.66A
IEC 320-C8
Barrel Plug, 2.5mm I.D. x 5.5mm O.D. x 9.5mm
80%