DP10054P3L
RoHS
制造商零件编号:
DP10054P3L
商品编码:
DP10054P3L
制造商/品牌:
Artesyn Embedded Power
零件描述:
AC/DC DESKTOP ADAPTER 54V 100W
产品类别 :
AC DC Desktop, Wall Adapters
Active
-5°C ~ 45°C
ITE (Commercial)
6.14" L x 2.56" W x 1.46" H (156.0mm x 65.0mm x 37.2mm)
35.4" (0.9m)
90 ~ 264 VAC
Cord (Sold Separately)
CB, CCC, CE, PSE, TUV, UL
Desktop (Class I)
100 W
International
Positive Center
54V
1.85A
IEC 320-C6
Barrel Plug, 2.5mm I.D. x 5.5mm O.D.