DA10-050MP-M402
RoHS
制造商零件编号:
DA10-050MP-M402
商品编码:
DA10-050MP-M402
零件描述:
AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 5V 10W
Active
-10°C ~ 40°C
ITE (Commercial), Medical
2.36" L x 1.58" W x 2.06" H (60.0mm x 40.2mm x 52.2mm)
59" (1.50m)
90 ~ 264 VAC
Multi-Blade (Sold Separately)
Wall Mount (Class II)
10 W
International
5V
2A