DA10-050US
RoHS
制造商零件编号:
DA10-050US
商品编码:
DA10-050US
零件描述:
AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 5V 10W
产品类别 :
AC DC Desktop, Wall Adapters
Obsolete
-10°C ~ 40°C
ITE (Commercial)
0.98" L x 1.56" W x 1.73" H (25.0mm x 39.5mm x 44.0mm)
90 ~ 264 VAC
Fixed Blade
CCC, CE, CSA, DEMKO CB, PSE, UL
Wall Mount (Class II)
10 W
North America
5V
2A
NEMA 1-15P
USB A Receptacle
Level VI, CoC Tier 2
75mW (Max)