SMM30-24-K-P6
RoHS
制造商零件编号:
SMM30-24-K-P6
商品编码:
SMM30-24-K-P6
制造商/品牌:
CUI Inc.
零件描述:
AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 24V 36W
产品类别 :
AC DC Desktop, Wall Adapters
Active
0°C ~ 40°C
Medical
2.90" L x 1.69" W x 1.28" H (73.6mm x 42.8mm x 32.5mm)
47.2" (1.20m)
90 ~ 264 VAC
Multi-Blade (Sold Separately)
CB Scheme, CSA, EN, FCC, IEC, PSE, UL
Wall Mount (Class II)
36 W
International
Positive Center
24V
1.5A
Multi-Blade (Sold Separately)
Barrel Plug, 2.5mm I.D. x 5.5mm O.D. x 9.5mm
Level VI
C22.2 No. 60601-1; 55024; 55032 Class B; 60601-1; 60950-1; 61000-3-2; 61000-3-3
100mW (Max)