SMI18-5.9-V-P5R
RoHS
制造商零件编号:
SMI18-5.9-V-P5R
商品编码:
SMI18-5.9-V-P5R
零件描述:
AC/DC WALL MNT ADAPTER 5.9V 18W
Active
0°C ~ 40°C
ITE (Commercial)
2.95" L x 1.38" W x 2.58" H (75.0mm x 35.0mm x 65.6mm)
47.2" (1.20m)
90 ~ 264 VAC
Multi-Blade (Included)
CB Scheme, CCC, CSA, EN, IEC, PSE, RCM, UL
Wall Mount (Class II)
18 W
International
Positive Center
5.9V
3A
Multi-Blade
Barrel Plug R/A, 2.1mm I.D. x 5.5mm O.D. x 9.5mm
Level VI, CoC Tier 2
C22.2 No. 60950-1; 55024; 55032 Class B; 60950-1; 61000-3-2; 61000-3-3; 62368-1
100mW (Max)