SDI18-24-UDC-P6
RoHS
制造商零件编号:
SDI18-24-UDC-P6
商品编码:
SDI18-24-UDC-P6
零件描述:
AC/DC DESKTOP ADAPTER 24V 19W
Active
0°C ~ 40°C
ITE (Commercial)
3.48" L x 1.97" W x 1.34" H (88.5mm x 50.0mm x 34.0mm)
59" (1.50m)
90 ~ 264 VAC
Desktop (Class II)
19 W
North America
Positive Center
24V
800mA
IEC 320-C8
Barrel Plug, 2.5mm I.D. x 5.5mm O.D. x 9.5mm
Level VI, CoC Tier 2
C22.2 No. 60950-1; 55024; 55032 Class B; 60950-1; 61000-3-2; 61000-3-3; 62368-1
100mW (Max)