SDI24-15-U-P5
RoHS
制造商零件编号:
SDI24-15-U-P5
商品编码:
SDI24-15-U-P5
零件描述:
AC/DC DESKTOP ADAPTER 15V 24W
Active
0°C ~ 40°C
ITE (Commercial)
3.94" L x 1.97" W x 1.30" H (100.0mm x 50.0mm x 33.0mm)
59" (1.50m)
90 ~ 264 VAC
Cord (Sold Separately)
CB Scheme, CCC, CSA, EN, FCC, IEC, PSE, UL
Desktop (Class I)
24 W
International
Positive Center
15V
1.6A
IEC 320-C14
Barrel Plug, 2.1mm I.D. x 5.5mm O.D. x 9.5mm
Level VI, CoC Tier 2
C22.2 No. 60950-1; 55024; 55032 Class B; 60950-1; 61000-3-2; 61000-3-3; 62368-1
75mW (Max)