SDI12-5.9-UD-P5
RoHS
制造商零件编号:
SDI12-5.9-UD-P5
商品编码:
SDI12-5.9-UD-P5
零件描述:
AC/DC DESKTOP ADAPTER 5.9V 12W
Active
0°C ~ 40°C
ITE (Commercial)
2.95" L x 1.89" W x 1.18" H (75.0mm x 48.0mm x 30.0mm)
59" (1.50m)
90 ~ 264 VAC
Cord (Sold Separately)
CB Scheme, CSA, EN, FCC, IEC, PSE, UL
Desktop (Class II)
12 W
International
Positive Center
5.9V
2A
IEC 320-C8
Barrel Plug, 2.1mm I.D. x 5.5mm O.D. x 9.5mm
Level VI, CoC Tier 2
C22.2 No. 60950-1; 55024; 55032 Class B; 60950-1; 61000-3-2; 61000-3-3; 62368-1
100mW (Max)